DatumWedstrijdTijd/resultatenCompetitieArtikel
Dubbeldam 1 vs sv DIOS 1Nacompetitie
Dubbeldam 1 vs SEP 13e klasse Hoog
Beek Vooruit 11 vs Dubbeldam 56e klasse
UVV’40 4 vs Dubbeldam 34e klasse
Roosendaal 2 vs Dubbeldam 2reserve 2e klasse
Sprundel 6 vs Dubbeldam 66e klasse
SC Kruisland 4 vs Dubbeldam 46e klasse
sv DHL vs Dubbeldam 13e klasse Hoog
Dubbeldam 3 vs RKsv RCD 44e klasse
Dubbeldam 2 vs Groen Wit 2reserve 2e klasse
Dubbeldam 4 vs Victoria’03 76e klasse
Dubbeldam 5 vs PCP 56e klasse
Dubbeldam 6 vs Schijf 56e klasse
Dubbeldam 1 vs WCR 13e klasse Hoog
BSC 7 vs Dubbeldam 46e klasse
Virtus 2 vs Dubbeldam 2reserve 2e klasse
DIA 8 vs Dubbeldam 56e klasse
JEKA 10 vs Dubbeldam 34e klasse
Victoria’03 5 vs Dubbeldam 66e klasse
Dubbeldam 3 vs Rood Wit W 34e klasse
Dubbeldam 5 vs Bavel 66e klasse
Dubbeldam 4 vs ST TPO/VOV 26e klasse
Dubbeldam 2 vs Terheijden 2reserve 2e klasse
Dubbeldam 6 vs SSW 46e klasse
Streefkerk 1 vs Dubbeldam 1Oefenwedstrijden
RSV 6 vs Dubbeldam 66e klasse
Dubbeldam 4 vs HZ’75 16e klasse
HMSH vs Dubbeldam 13e klasse Hoog
Dubbeldam 3 vs Theole 2KNVB Beker 3e ronde
Dubbeldam 1 vs Kethel Spaland 13e klasse Hoog
Gilze 6 vs Dubbeldam 56e klasse
Steenbergen 2 vs Dubbeldam 2reserve 2e klasse
Beek Vooruit 12 vs Dubbeldam 66e klasse
Sprundel 3 vs Dubbeldam 34e klasse
Papendrecht 3 vs Dubbeldam 56e klasse
Dubbeldam 1 vs HVV ODB3e klasse Hoog
Dubbeldam 4 vs Oranje Blauw’14 26e klasse
Dubbeldam 3 vs VVR 34e klasse
Dubbeldam 5 vs Rijen 66e klasse
Dubbeldam 2 vs Unitas’30 2reserve 2e klasse
Dubbeldam 6 vs Unitas’30 86e klasse
Full Speed vs Dubbeldam 13e klasse Hoog
Papendrecht 2 vs Dubbeldam 46e klasse
Dubbeldam 5 vs Hardinxveld 26e klasse
Dubbeldam 2 vs Terneuzen 2reserve 2e klasse
vv Wilhelmus vs Dubbeldam 13e klasse Hoog
PCP 3 vs Dubbeldam 34e klasse
Steen 2 vs Dubbeldam 2reserve 2e klasse
SVC 2 vs Dubbeldam 46e klasse
ZBC’97 4 vs Dubbeldam 66e klasse
Baronie 10 vs Dubbeldam 56e klasse
Dubbeldam 1 vs Coal 13e klasse Hoog
Dubbeldam 3 vs DIA 44e klasse
Dubbeldam 6 vs HZ’75 26e klasse
sc REMO vs Dubbeldam 13e klasse Hoog
SC Gastel 3 vs Dubbeldam 2reserve 2e klasse
IFC 3 vs Dubbeldam 34e klasse
Virtus 4 vs Dubbeldam 46e klasse
SC Emma 6 vs Dubbeldam 56e klasse
Oranje Blauw’14 2 vs Dubbeldam 46e klasse
Dubbeldam 1 vs sv Charlois 13e klasse Hoog
Zundert 2 vs Dubbeldam 2reserve 2e klasse
Dubbeldam 6 vs Victoria’03 56e klasse
Dubbeldam 1 vs Slikkerveer 1Oefenwedstrijden
Dubbeldam 4 vs Beek Vooruit 106e klasse
Dubbeldam 3 vs Beek Vooruit 44e klasse
Dubbeldam 2 vs VVR 2reserve 2e klasse
Dubbeldam 6 vs Hoeven 56e klasse
Virtus 5 vs Dubbeldam 66e klasse
Boeimeer 4 vs Dubbeldam 34e klasse
Dubbeldam 1 vs SEP 13e klasse
Dubbeldam 4 vs SVC 26e klasse
Dubbeldam 3 vs Sprundel 34e klasse
Dubbeldam 1 vs OHVV 13e klasse
Dubbeldam 2 vs Coal 2Oefenwedstrijden
Dubbeldam - Beşiktaş3e klasse
Slikkerveer 1 vs Dubbeldam 1Oefenwedstrijden
Dubbeldam 1 vs Asperen 1Oefenwedstrijden
Dubbeldam 5 vs Gilze 66e klasse
Dubbeldam 2 vs Steenbergen 2reserve 2e klasse
Dubbeldam 6 vs Beek Vooruit 126e klasse
WCR 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Kethel Spaland 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Unitas’30 8 vs Dubbeldam 66e klasse
Rijen 6 vs Dubbeldam 56e klasse
Unitas’30 2 vs Dubbeldam 2reserve 2e klasse
VVR 3 vs Dubbeldam 34e klasse
Dubbeldam 1 vs Coal 13e klasse
Dubbeldam 3 vs PCP 34e klasse
Dubbeldam 5 vs Baronie 106e klasse
Dubbeldam 2 vs Steen 2reserve 2e klasse
Dubbeldam 6 vs ZBC’97 46e klasse
HZ’75 1 vs Dubbeldam 46e klasse
Terneuzen 2 vs Dubbeldam 2reserve 2e klasse
DIA 4 vs Dubbeldam 34e klasse
HZ’75 2 vs Dubbeldam 66e klasse
Hardinxveld 2 vs Dubbeldam 56e klasse
Dubbeldam 4 vs Virtus 46e klasse
Dubbeldam 5 vs SC Emma 66e klasse
Dubbeldam 3 vs IFC 34e klasse
Dubbeldam 2 vs JEKA 2KNVB beker 2e ronde
Dubbeldam 6 vs RSV 66e klasse
Dubbeldam 2 vs SC Gastel 3reserve 2e klasse
Dubbeldam 1 vs Taurus 13e klasse
Dubbeldam 5 vs DIA 86e klasse
Dubbeldam 3 vs JEKA 104e klasse
Dubbeldam 4 vs BSC 76e klasse
Dubbeldam 2 vs Virtus 2reserve 2e klasse
sv Charlois 1 vs Dubbeldam 13e klasse
SSW 4 — Dubbeldam 66e klasse
Bavel 6 vs Dubbeldam 56e klasse
Terheijden 2 vs Dubbeldam 2reserve 2e klasse
ST TPO/VOV 2 vs Dubbeldam 46e klasse
Rood Wit W 3 vs Dubbeldam 34e klasse
Pretoria 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Boeimeer 3 vs Dubbeldam 3KNVB Beker 2e ronde
SVW 1 vs Dubbeldam 1Oefenwedstrijden
Dubbeldam 5 vs Beek Vooruit 116e klasse
Dubbeldam 4 vs SC Kruisland 46e klasse
Dubbeldam 3 vs UVV’40 44e klasse
Dubbeldam 2 vs Roosendaal 2reserve 2e klasse
Dubbeldam 6 vs Sprundel 66e klasse
RKsv RCD 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Groen Wit 2 vs Dubbeldam 2reserve 2e klasse
Victoria’03 7 vs Dubbeldam 46e klasse
PCP 5 vs Dubbeldam 56e klasse
RKsv RCD 4 vs Dubbeldam 34e klasse
Schijf 5 vs Dubbeldam 66e klasse
Dubbeldam 1 vs Steeds Hooger 13e klasse
Beek Vooruit 10 vs Dubbeldam 46e klasse
VVR 2 vs Dubbeldam 2reserve 2e klasse
Beek Vooruit 4 vs Dubbeldam 34e klasse
Hoeven 5 vs Dubbeldam 66e klasse
DRL 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Dubbeldam 4 vs Papendrecht 26e klasse
Dubbeldam 5 vs Papendrecht 36e klasse
Dubbeldam 3 vs Boeimeer 44e klasse
Dubbeldam 2 vs Zundert 2reserve 2e klasse
Dubbeldam 6 vs Virtus 56e klasse
Dubbeldam 1 vs SSW 1KNVB Beker
Steenbergen 3 vs Dubbeldam 3KNVB Beker poule
Dubbeldam 2 vs GSC/ODS 2KNVB Beker poule
FC Dordrecht 2 vs Dubbeldam 3KNVB Beker poule
Dubbeldam 2 vs RKsv RCD 2KNVB Beker poule
De Alblas 1 - Dubbeldam 1KNVB Beker
Dubbeldam 3 vs ZBC’97 2KNVB Beker poule
BSC 2 vs Dubbeldam 2KNVB Beker poule
Dubbeldam 1 - Sliedrecht 2KNVB Beker
Dubbeldam 1 - Pernis 1Oefenwedstrijden
Wieldrecht 1 vs Dubbeldam 1Oefenwedstrijden
EBOH - DubbeldamOefenwedstrijden
Dubbeldam 1 - sc Emma 1Oefenwedstrijden
DFC 1 vs Dubbeldam 1Oefenwedstrijden