Dubbeldam 2

Hoofdtrainer Paul Wols

Paul Wols
Nationaliteit
ned Nederland
Huidige team
Dubbeldam 2
Eerdere teams
Dubbeldam 1

Teammanager Dennis Oeben

Dennis Oeben
Nationaliteit
ned Nederland
Huidige team
Dubbeldam 2
Eerdere teams
Dubbeldam 2

Leider André Sleeking

André Sleeking
Nationaliteit
ned Nederland
Huidige team
Dubbeldam 2
Eerdere teams
Dubbeldam 2

Assistent-scheidsrechter Johan Kayen

Johan Kayen
Nationaliteit
ned Nederland
Huidige team
Dubbeldam 2
Eerdere teams
Dubbeldam 2

Dubbeldam 2 seizoen 2018 - 2019

Keeper

SpelerGoalsAssistsYellow CardsAppearancesRed CardsWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Roy de Graaf00016087.500.0012.50
Robin van Dijk0006050.0016.6733.33

Verdediger

SpelerGoalsAssistsYellow CardsAppearancesRed CardsWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Corné Pellikaan01024075.004.1720.83
Fabian Kaljée10124079.174.1716.67
Arne van Weerden10020075.005.0020.00
Koen Boutens01017070.595.8823.53
Ricardo Arkes00010080.000.0020.00
Johan Kiele0007071.430.0028.57
Sven Weijts0005060.000.0040.00
Stan van Pelt11020100.000.000.00

Middenvelder

SpelerGoalsAssistsYellow CardsAppearancesRed CardsWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Mischa Brassien126024070.838.3320.83
Sven den Engelsen60022077.274.5518.18
Kjeld Koster21114085.710.0014.29
Lars Spaans20011072.739.0918.18
Damian Pomper3004075.000.0025.00
Jordy Wouters01030100.000.000.00
Wesley Borsboom0003066.6733.330.00

Aanvaller

SpelerGoalsAssistsYellow CardsAppearancesRed CardsWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Sjors Volder391025072.008.0020.00
Sjoerd Boutens30118072.225.5622.22
Jurgen Abrahamse182016075.006.2518.75
Tim van den Enden40010070.0010.0020.00
Davey Geschiere7009077.7811.1111.11
Mika Gutierrez Oliva1005080.000.0020.00
Jerry van Ingen20020100.000.000.00

Topscorer

Topscorer

SpelerGoalsAssistsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Sjors Volder3712475.008.3316.67
Jurgen Abrahamse1821580.006.6713.33
Mischa Brassien1162373.918.7017.39
Davey Geschiere70977.7811.1111.11
Sven den Engelsen602180.954.7614.29
Tim van den Enden401070.0010.0020.00
Damian Pomper303100.000.000.00
Sjoerd Boutens301776.475.8817.65
Kjeld Koster211485.710.0014.29
Lars Spaans201080.0010.0010.00
Jerry van Ingen202100.000.000.00
Mika Gutierrez Oliva10580.000.0020.00
Stan van Pelt112100.000.000.00
Arne van Weerden102075.005.0020.00
Fabian Kaljée102382.614.3513.04
Corné Pellikaan012378.264.3517.39
Johan Kiele00771.430.0028.57
Dario Luna-Ventura011100.000.000.00
Jordy Wouters013100.000.000.00
Sven Weijts00475.000.0025.00
Koen Boutens011675.006.2518.75
Mike Behr002180.954.7614.29
Ricardo Arkes00988.890.0011.11
Robin van Dijk00560.0020.0020.00
Wesley Borsboom00366.6733.330.00
Roy de Graaf001687.500.0012.50

stand KNVB bekertoernooi

PosClubGWGLVFAGDPts
13300165119
231119904
33111711-44
400000000
400000000
400000000
73003411-70

2018-2019 Dubbeldam 2

PosClubGWGLVFAGDPts
122171489464352
222153465501548
32212285647938
422113851411033
5229584040032
622104861511031
722101116155631
82292114956-729
92275104670-2426
102256114152-1121
112253144057-1718
122217143771-3410

2018-2019 Dubbeldam 2 beker 2e ronde

PosClubGWGLVFAGDPts
111004313
2100134-10

Tweets