Wilhelmus kan terugkijken op een goed seizoen. Toch moet de ploeg van trainer Oscar Laguna Burgos (foto) zondag nog even de punt op de ‘i ‘ zetten en de titel binnenhalen door in eigen huis WCR te kloppen. Dan kan de club er, zoals het zelf zegt, een ‘super-sunday’ van maken.
Wilhelmus deed vorig weekend goede zaken door te winnen bij concurrent HMSH. Datzelfde HMSH moet nu naar Rotterdam, naar COAL. Bij een gelijkspel mag HMSH volgend seizoen ook aantreden in de tweede klasse. Bij verlies krijgt de ploeg van vertrekkend trainer Ricardo Darsan nog een kans via de nacompetitie.
Natuurlijk is Haaglanden Voetbal zondag ook van de partij bij het duel van Wilhelmus tegen WCR.
ODB speelt uit bij Full Speed en onderin zou hekkensluiter REMO nog stuivertje kunnen wisselen als het wint bij nummer voorlaatst Kethel Spaland. De duels Dubbeldam-SEP en sv Charlois-DHL maken het programma in 3B compleet op de laatste speeldag.
Bron: Haaglanden Voetbal