Selecteer pagina

3e klasse B

Afgelopen dinsdag stuntte onze competitietegenstander van zondag Irene’58 door in de beker tweedeklasser TSC uit te schakelen.
Gisteravond vond de loting plaats en nu spelen ze in de tweede knook-out ronde tegen kersverse hoofdklasser Moerse Boys.
Mocht Irene’58 weer weten te stunten dat spelen ze de volgende ronde weer op eigen veld tegen de winnaar van Rijsoord – SVW

Oosterhout dat tot een ieders verbazing hoofdklasser IFC uitschakelde, moet in de volgende ronde naar Zeeland.
Daar wacht een uitwedstrijd tegen VC Vlissingen. In een eventuele volgende ronde wacht weer een zware tegenstander. Deze komt uit het duel tussen FC Axel en Unitas. Voordeel is wel dat ze dan op eigen veld spelen.

De beste loting is voor koploper Bavel.
Zij wonnen dinsdag met 2-1 van derdeklasser Zundert en mogen in de volgende op eigen veld aantreden tegen vierdeklasser VV Waalre.
Mochten zij deze ontmoeting winnend afsluiten dan wacht in de volgende ronde een uitwedstrijd tegen de winnaar van het duel Real Lunet tegen Resusel Sport