DatumWedstrijdTijd/resultatenCompetitieSportparkArtikel
Sprundel 3 vs sc Gastel 54e klasse
Sportpark Sprundel
Victoria’03 3 vs Beek Vooruit 34e klasse
Sportpark Victoria'03
RKsv RCD 3 vs Rkvv DEVO 24e klasse
Sportpark RCD
VVR 3 vs Dubbeldam 34e klasse
Sportpark VVR
Unitas’30 4 vs Halsteren 34e klasse
Sportpark De Lage Banken
Nieuw Borgvliet 3 vs IFC 24e klasse
Sportpark Nieuw Borgvliet
Rkvv DEVO 2 vs Sprundel 34e klasse
Sportpark DEVO
Halsteren 3 vs VVR 34e klasse
Sportpark Halsteren
IFC 2 vs Unitas’30 44e klasse
Sportpark Schildman (IFC)
sc Gastel 5 vs Victoria’03 34e klasse
Sportpark sc Gastel
Dubbeldam 3 vs Nieuw Borgvliet 34e klasse
Sportpark Schenkeldijk
Beek Vooruit 3 vs RKsv RCD 34e klasse
Sportpark De Heikant
Victoria’03 3 vs Halsteren 34e klasse
Sportpark Victoria'03
Sprundel 3 vs IFC 24e klasse
Sportpark Sprundel
RKsv RCD 3 vs Unitas’30 44e klasse
Sportpark RCD
Rkvv DEVO 2 vs Beek Vooruit 34e klasse
Sportpark DEVO
sc Gastel 5 vs Dubbeldam 34e klasse
Sportpark sc Gastel
VVR 3 vs RKsv RCD 34e klasse
Sportpark VVR
Halsteren 3 vs Sprundel 34e klasse
Sportpark Halsteren
Dubbeldam 3 vs Rkvv DEVO 24e klasse
Sportpark Schenkeldijk
Unitas’30 4 vs Nieuw Borgvliet 34e klasse
Sportpark De Lage Banken
Nieuw Borgvliet 3 vs VVR 34e klasse
Sportpark Nieuw Borgvliet
Beek Vooruit 3 vs sc Gastel 54e klasse
Sportpark De Heikant
Victoria’03 3 vs Unitas’30 44e klasse
Sportpark Victoria'03
Sprundel 3 vs VVR 34e klasse
Sportpark Sprundel
Rkvv DEVO 2 vs IFC 24e klasse
Sportpark DEVO
Dubbeldam 3 vs RKsv RCD 34e klasse
Sportpark Schenkeldijk
Nieuw Borgvliet 3 vs Beek Vooruit 34e klasse
Sportpark Nieuw Borgvliet
Halsteren 3 vs Rkvv DEVO 24e klasse
Sportpark Halsteren
VVR 3 vs Victoria’03 34e klasse
Sportpark VVR
IFC 2 vs sc Gastel 54e klasse
Sportpark Schildman (IFC)
Unitas’30 4 vs Sprundel 34e klasse
Sportpark De Lage Banken
Beek Vooruit 3 vs Dubbeldam 34e klasse
Sportpark De Heikant
Rkvv DEVO 2 vs VVR 34e klasse
Sportpark DEVO
Halsteren 3 vs Nieuw Borgvliet 34e klasse
Sportpark Halsteren
IFC 2 vs RKsv RCD 34e klasse
Sportpark Schildman (IFC)
sc Gastel 5 vs Unitas’30 44e klasse
Sportpark sc Gastel
Dubbeldam 3 vs Victoria’03 34e klasse
Sportpark Schenkeldijk
Beek Vooruit 3 vs Sprundel 34e klasse
Sportpark De Heikant