DatumWedstrijdTijd/resultatenCompetitieSportparkArtikel
Irene’58 1 vs UVV’40 13e klasse
Sportpark Irene'58
Be Ready 1 vs Virtus 13e klasse
Sportpark De Schiethoek (Be Ready)
Groen Wit 1 vs sc Emma3e klasse
Sportpark Groen Wit
Bavel 1 vs ZIGO 13e klasse
Sportpark De Bavelse Hei
Gilze 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Sportpark Verhoven
TSV Gudok vs RKsv RCD 13e klasse
Sportpark TSV Gudok
RKsv RCD 1 vs Be Ready 13e klasse
Sportpark RCD
Virtus 1 vs Bavel 13e klasse
Sportpark Virtus
Dubbeldam 1 vs TSV Gudok3e klasse
Sportpark Schenkeldijk
sc Emma vs Oosterhout 13e klasse
Gemeentelijk Sportpark
UVV’40 1 vs Gilze 13e klasse
Sportpark Jeugdland
ZIGO 1 vs Irene’58 13e klasse
Sportpaark D'n Haaikant
sc Emma vs Be Ready 13e klasse
Gemeentelijk Sportpark
Irene’58 1 vs RKsv RCD 13e klasse
Sportpark Irene'58
Gilze 1 vs Bavel 13e klasse
Sportpark Verhoven
Oosterhout 1 vs Virtus 13e klasse
Sportpark vv Oosterhout
Groen Wit 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Sportpark Groen Wit
ZIGO 1 vs UVV’40 13e klasse
Sportpaark D'n Haaikant
Virtus 1 vs UVV’40 13e klasse
Sportpark Virtus
Dubbeldam 1 vs sc Emma3e klasse
Sportpark Schenkeldijk
TSV Gudok vs Irene’58 13e klasse
Sportpark TSV Gudok
Be Ready 1 vs ZIGO 13e klasse
Sportpark De Schiethoek (Be Ready)
Bavel 1 vs Groen Wit 13e klasse
Sportpark De Bavelse Hei
Gilze 1 vs Oosterhout 13e klasse
Sportpark Verhoven
Irene’58 1 vs Gilze 13e klasse
Sportpark Irene'58
sc Emma 1 vs RKsv RCD 13e klasse
Gemeentelijk Sportpark
UVV’40 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Sportpark Jeugdland
Oosterhout 1 vs Be Ready 13e klasse
Sportpark vv Oosterhout
Groen Wit 1 vs Virtus 13e klasse
Sportpark Groen Wit
ZIGO 1 vs TSV Gudok3e klasse
Sportpaark D'n Haaikant
TSV Gudok vs UVV’40 13e klasse
Sportpark TSV Gudok
Irene’58 1 vs Oosterhout 13e klasse
Sportpark Irene'58
RKsv RCD 1 vs Virtus 13e klasse
Sportpark RCD
Dubbeldam 1 vs ZIGO 13e klasse
Sportpark Schenkeldijk
Bavel 1 vs sc Emma 13e klasse
Sportpark De Bavelse Hei
Gilze 1 vs Groen Wit 13e klasse
Sportpark Verhoven
sc Emma 1 vs Irene’58 13e klasse
Gemeentelijk Sportpark
Virtus 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Sportpark Virtus
Groen Wit 1 vs TSV Gudok3e klasse
Sportpark Groen Wit
ZIGO 1 vs RKsv RCD 13e klasse
Sportpaark D'n Haaikant
Oosterhout 1 vs Bavel 13e klasse
Sportpark vv Oosterhout
UVV’40 1 vs Be Ready 13e klasse
Sportpark Jeugdland
TSV Gudok vs sc Emma 13e klasse
Sportpark TSV Gudok
RKsv RCD 1 vs Gilze 13e klasse
Sportpark RCD
Dubbeldam 1 vs Oosterhout 13e klasse
Sportpark Schenkeldijk
Virtus 1 vs ZIGO 13e klasse
Sportpark Virtus
Bavel 1 vs Irene’58 13e klasse
Sportpark De Bavelse Hei
Be Ready 1 vs Groen Wit 13e klasse
Sportpark De Schiethoek (Be Ready)
Irene’58 1 vs RKsv RCD 13e klasse
Sportpark Irene'58
Irene’58 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Sportpark Irene'58
Dubbeldam 1 vs RKsv RCD 13e klasse
Sportpark Schenkeldijk
Dubbeldam 1 vs Bavel 13e klasse
Sportpark Schenkeldijk
Be Ready 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Sportpark De Schiethoek (Be Ready)
Dubbeldam 1 vs Gilze 13e klasse
Sportpark Schenkeldijk
Oosterhout 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Sportpark vv Oosterhout
Dubbeldam 1 vs Groen Wit 13e klasse
Sportpark Schenkeldijk
TSV Gudok vs Dubbeldam 13e klasse
Sportpark TSV Gudok
Dubbeldam 1 vs UVV’40 13e klasse
Sportpark Schenkeldijk
Bavel 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Sportpark De Bavelse Hei
Dubbeldam 1 vs Be Ready 13e klasse
Sportpark Schenkeldijk
RKsv RCD 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Sportpark RCD
ZIGO 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Sportpaark D'n Haaikant
Dubbeldam 1 vs Virtus 13e klasse
Sportpark Schenkeldijk
Dubbeldam 1 vs Irene’58 13e klasse
Sportpark Schenkeldijk
sc Emma vs Dubbeldam 13e klasse
Gemeentelijk Sportpark