DatumWedstrijdTijd/resultatenLeagueLocatieArtikel
Dubbeldam 1 vs SSW 1Oefenwedstrijden
RKsv RCD 1 vs Dubbeldam 1Oefenwedstrijden
DFC 1 vs Dubbeldam 1Oefenwedstrijden
sc Emma 1 - Dubbeldam 1Oefenwedstrijden
Dubbeldam 2 vs FC Dordrecht 2 amKNVB Beker poule
Terheijden 1 vs Dubbeldam 1KNVB Beker
RKsv RCD 2 vs Dubbeldam 2KNVB Beker poule
GSC/ODS 2 vs Dubbeldam 2KNVB Beker poule
Dubbeldam 1 vs Advendo 1KNVB Beker
RKvv METO 3 vs Dubbeldam 56e klasse
WSC 2 vs Dubbeldam 21e klasse
PCP 6 vs Dubbeldam 46e klasse
sc Emma 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Dubbeldam 1 vs VCW 1KNVB Beker
Dubbeldam 5 vs BSC 56e klasse
Dubbeldam 2 vs Gilze 21e klasse
Dubbeldam 4 vs Boeimeer 46e klasse
Dubbeldam 3 vs Sprundel 34e klasse
Dubbeldam 1 vs sc Gastel 13e klasse
RSV 3 vs Dubbeldam 34e klasse
Steeds Hooger 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Dubbeldam 5 vs De Fendert 26e klasse
Dubbeldam 2 vs Madese Boys 21e klasse
Dubbeldam 4 vs DIA 106e klasse
Dubbeldam 3 vs Beek Vooruit 34e klasse
VVR 3 vs Dubbeldam 34e klasse
RKsv RCD 2 vs Dubbeldam 21e klasse
RKsv RCD 1 vs Dubbeldam 13e klasse
FC Dordrecht 6 vs Dubbeldam 46e klasse
Dubbeldam 1 vs FC Dordrecht 1 am3e klasse
Victoria’03 6 vs Dubbeldam 56e klasse
ZBC’97 3 vs Dubbeldam 46e klasse
Dubbeldam 2 vs Unitas’30 21e klasse
JEKA 6 vs Dubbeldam 34e klasse
Dubbeldam 1 vs Virtus 13e klasse
Dubbeldam 5 vs sc Emma 36e klasse
VOAB 2 vs Dubbeldam 21e klasse
Dubbeldam 3 vs RKsv RCD 34e klasse
Dubbeldam 4 vs Advendo 56e klasse
sv Charlois 1 vs Dubbeldam 13e klasse
WVV’67 3 vs Dubbeldam 56e klasse
Dubbeldam 2 vs DOSKO 21e klasse
Unitas’30 4 vs Dubbeldam 34e klasse
TVC Breda 4 vs Dubbeldam 46e klasse
Dubbeldam 1 vs Kethel Spaland 13e klasse
Rood Wit W 2 vs Dubbeldam 21e klasse
Dubbeldam 5 vs Nieuw Borgvliet 76e klasse
Dubbeldam 2 vs Beek Vooruit 21e klasse
Dubbeldam 4 vs Bavel 76e klasse
Dubbeldam 3 vs Nieuw Borgvliet 34e klasse
Dubbeldam 1 vs HWD 13e klasse
sc Gastel 4 vs Dubbeldam 34e klasse
Neerlandia’31 5 vs Dubbeldam 46e klasse
DIOZ 4 vs Dubbeldam 56e klasse
Groen Wit 2 vs Dubbeldam 21e klasse
Slikkerveer 1 vs Dubbeldam 13e klasse
UVV’40 2 vs Dubbeldam 34e klasse
UVV’40 6 vs Dubbeldam 46e klasse
Virtus 5 vs Dubbeldam 56e klasse
Dubbeldam 2 vs Moerse Boys 21e klasse
Dubbeldam 1 vs Taurus 13e klasse
Dubbeldam 5 vs Lepelstraatse Boys 56e klasse
TSC 2 vs Dubbeldam 21e klasse
Dubbeldam 3 vs Halsteren 34e klasse
Dubbeldam 4 vs Beek Vooruit 106e klasse
GSC/ODS 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Roosendaal 2 vs Dubbeldam 21e klasse
HOV/DJSCR vs Dubbeldam 13e klasse
Dubbeldam 2 vs RKsv RCD 21e klasse
NVS 4 vs Dubbeldam 56e klasse
Dubbeldam 1 vs RKsv RCD 13e klasse
Advendo 5 vs Dubbeldam 46e klasse
sc Emma 3 vs Dubbeldam 56e klasse
RKsv RCD 3 vs Dubbeldam 34e klasse
Madese Boys 2 vs Dubbeldam 21e klasse
FC Dordrecht 1 am vs Dubbeldam 13e klasse
Dubbeldam 5 vs RKvv METO 36e klasse
Dubbeldam 2 vs WSC 21e klasse
Dubbeldam 3 vs VVR 34e klasse
Dubbeldam 4 vs PCP 66e klasse
Dubbeldam 1 vs sc Emma 13e klasse
Nieuw Borgvliet 7 vs Dubbeldam 56e klasse
Bavel 7 vs Dubbeldam 46e klasse
DOSKO 2 vs Dubbeldam 21e klasse
Nieuw Borgvliet 3 vs Dubbeldam 34e klasse
Kethel Spaland 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Dubbeldam 5 vs WVV’67 36e klasse
Dubbeldam 2 vs Groen Wit 21e klasse
Dubbeldam 4 vs TVC Breda 46e klasse
Dubbeldam 3 vs Unitas’30 44e klasse
Dubbeldam 1 vs Slikkerveer 13e klasse
Beek Vooruit 2 vs Dubbeldam 21e klasse
HWD 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Dubbeldam 5 vs DIOZ 46e klasse
Dubbeldam 2 vs Rood Wit W 21e klasse
Dubbeldam 3 vs sc Gastel 44e klasse
Dubbeldam 4 vs Neerlandia’31 56e klasse
Dubbeldam 1 vs Steeds Hooger 13e klasse
Lepelstraatse Boys 5 vs Dubbeldam 56e klasse
Gilze 2 vs Dubbeldam 21e klasse
Halsteren 3 vs Dubbeldam 34e klasse
Beek Vooruit 10 vs Dubbeldam 46e klasse
sc Gastel 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Dubbeldam 5 vs Victoria’03 66e klasse
Dubbeldam 2 vs VOAB 21e klasse
Dubbeldam 4 vs ZBC’97 36e klasse
Dubbeldam 3 vs JEKA 64e klasse
Dubbeldam 1 vs sv Charlois 13e klasse
Beek Vooruit 3 vs Dubbeldam 34e klasse
De Fendert 2 vs Dubbeldam 56e klasse
Moerse Boys 2 vs Dubbeldam 21e klasse
DIA 10 vs Dubbeldam 46e klasse
Taurus 1 vs Dubbeldam 13e klasse
Dubbeldam 5 vs Virtus 56e klasse
Dubbeldam 2 vs TSC 21e klasse
Dubbeldam 4 vs UVV’40 66e klasse
Dubbeldam 3 vs UVV’40 24e klasse
Dubbeldam 1 vs GSC/ODS 13e klasse
Dubbeldam 5 vs NVS 46e klasse
Unitas’30 2 vs Dubbeldam 21e klasse
Dubbeldam 3 vs RSV 34e klasse
Dubbeldam 4 vs FC Dordrecht 66e klasse
Virtus 1 vs Dubbeldam 13e klasse
BSC 5 vs Dubbeldam 56e klasse
Sprundel 3 vs Dubbeldam 34e klasse
Boeimeer 4 vs Dubbeldam 46e klasse
Dubbeldam 2 vs Roosendaal 21e klasse
Dubbeldam 1 vs HOV/DJSCR3e klasse