Selecteer pagina

Blessureleed Jurgen Abrahamse

Blessureleed Jurgen Abrahamse

Jurgen Abrahamse was de laatste weken uitstekend in vorm.
In vier wedstrijden scoorde hij maar liefst acht keer voor het team van Paul Wols.
Zeker vorige week had hij met drie treffers een belangrijk aandeel in de 4-1 zege op Terneuzen.

Afgelopen zondag bleek na de warming-up dat er geen scheidsrechter aanwezig was en dus zochten Dubbeldam en Steen de kleedkamer weer op.
Na een zoektocht werd gelukkig toch nog een vervanger gevonden.
Spelers kregen de gelegenheid nog een korte warming-up te doen.

Of deze voorbereiding van invloed is geweest, weet je nooit. Maar onze aanvaller moest al vroeg in de wedstrijd het veld verlaten met een hamstringblessure.
Sterkte Jurgen, succes met je revalidatie en hopelijk sta je snel weer op het veld

RangSpelerClubGoalsAssistsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
1Sjors Volder-3312272.734.5522.73
2Dennis GeschiereDubbeldam 12362268.189.0922.73
3Nick WillemstijnDubbeldam 32222080.005.0015.00
4Marcel van den BergDubbeldam 521101957.890.0042.11
5Jurgen AbrahamseDubbeldam 11721687.500.0012.50
6Jeffrey StamDubbeldam 21312085.000.0015.00
7Michel NainggolanDubbeldam 31331788.245.885.88
8Jerry van IngenDubbeldam 11352171.439.5219.05
9Dennis WolsDubbeldam 31121794.125.880.00
10Mischa Brassien-1052176.194.7619.05

Spelersstatistiek Jurgen Abrahamse

1e klasse

SeizoenClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
2019 - 2020Dubbeldam 2000020.000.00100.00
Totaal-000020.000.00100.00

2e klasse

SeizoenClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
2015 -2016Dubbeldam 13100560.0020.0020.00
2016 - 2017Dubbeldam 1000020.000.00100.00
Totaal-3100742.8614.2942.86

3e klasse

SeizoenClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
2017 - 2018Dubbeldam 12101475.000.0025.00
2018 - 2019Dubbeldam 110102100.000.000.00
2019 - 2020Dubbeldam 11110333.3333.3333.33
Totaal-4221972.739.0918.18

KNVB Beker

SeizoenClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
2019 - 2020Dubbeldam 1100010.00100.000.00
Totaal-1000160.0020.0020.00

KNVB beker 2e ronde

SeizoenClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
2018 - 2019Dubbeldam 2000010.000.00100.00
Totaal-000010.000.00100.00

KNVB Beker poule

SeizoenClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
2019 - 2020Dubbeldam 200001100.000.000.00
Totaal-00001100.000.000.00

Nacompetitie

SeizoenClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
2017 - 2018Dubbeldam 1000010.000.00100.00
2018 - 2019Dubbeldam 1000010.000.00100.00
Totaal-000020.000.00100.00

Oefenwedstrijden

SeizoenClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
2019 - 2020Dubbeldam 10000333.3333.3333.33
Totaal-0000350.0025.0025.00

reserve 2e klasse

SeizoenClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
2018 - 2019Dubbeldam 2162001485.710.0014.29
Totaal-162001485.710.0014.29

Totaal carrière

SeizoenGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Totaal60.4210.4229.17