Leagues
2e klasse, 3e klasse, 3e klasse Hoog, 4e klasse, Dordtenaar Cup, KNVB Beker, Nacompetitie, Oefenwedstrijden, Officiele KNVB beker
Seizoenen
1974 - 1975, 1987 - 1988, 1993 - 1994, 1995 - 1996, 1996 - 1997, 2002 - 2003, 2003 - 2004, 2004 - 2005, 2005 - 2006, 2006 - 2007, 2007 - 2008, 2008 - 2009, 2009 - 2010, 2010 - 2011, 2011 - 2012, 2012 - 2013, 2013 - 2014, 2014 - 2015, 2015 -2016, 2016 - 2017, 2017 - 2018, 2018 - 2019
Thuis

Hoofdtrainer Richard Smaal

Nationaliteit
ned Nederland
Huidige team
Dubbeldam 1
Leeftijd
0

Teammanager Edwin Scheurwater

Nationaliteit
ned Nederland
Huidige team
Dubbeldam 1
Eerdere teams
Dubbeldam 1
Leeftijd
0

Verzorger Joey Bakker

Joey Bakker
Nationaliteit
ned Nederland
Huidige team
Dubbeldam 1
Eerdere teams
Dubbeldam 1
Leeftijd
0

Assistent-scheidsrechter Harry Swart

Harry Swart
Nationaliteit
ned Nederland
Huidige team
Dubbeldam 1
Eerdere teams
Dubbeldam 1
Leeftijd
0

Assistent trainer Wim Wouters

Wim Wouters
Nationaliteit
ned Nederland
Huidige team
Dubbeldam 1
Leeftijd
0

Dubbeldam 1 seizoen 2018 - 2019

Keeper

SpelerGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Dylan KoorneefDylan Koorneef0000333.3333.3333.33
Robin van Dijk00101369.237.6923.08
Roy de Graaf0010785.710.0014.29

Verdediger

SpelerGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Sven Weijts10101560.0013.3326.67
Max Bresser32002272.739.0918.18
Stan van Pelt22102075.0010.0015.00
Kevin Bosman23102466.6712.5020.83
Arne van Weerden1000250.000.0050.00
Fabian Kaljée0000666.670.0033.33
Dennis Stam00101978.9510.5310.53
Ricardo Arkes0010633.3316.6750.00
Rick de Graaf000000.000.000.00

Middenvelder

SpelerGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Rory WillemstijnRory Willemstijn00001100.000.000.00
Jim Voll10001968.4210.5321.05
Rory van der Weyden22202070.0010.0020.00
Jordy Wouters91112166.679.5223.81
Sven den Engelsen0000250.000.0050.00
Damian Pomper30002070.0010.0020.00
Wesley Borsboom11011668.756.2525.00
Enzo van de Vossenberg51101471.437.1421.43

Aanvaller

SpelerGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Dennis GeschiereDennis Geschiere295302171.439.5219.05
Youri de Bruijn0010250.000.0050.00
Jerry van Ingen184301973.6810.5315.79
Sjors VolderSjors Volder4000666.670.0033.33

Topscoorders Dubbeldam 1

Topscoorders Dubbeldam 1

SpelerGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Dennis GeschiereDennis Geschiere335402965.526.9027.59
Jerry van Ingen195402669.237.6923.08
Jordy Wouters111213063.336.6730.00
Enzo van de Vossenberg81202268.184.5527.27
Max Bresser42103070.006.6723.33
Sjors VolderSjors Volder4000666.670.0033.33
Damian Pomper30002568.008.0024.00
Stan van Pelt32112770.377.4122.22
Jim Voll20102762.967.4129.63
Rory van der Weyden22302770.377.4122.22
Kevin Bosman24103167.749.6822.58
Sven Weijts10101560.0013.3326.67
Mike BehrMike Behr1000333.330.0066.67
Rick de Graaf1110771.430.0028.57
Arne van Weerden1000250.000.0050.00
Jürgen Abrahamse10102100.000.000.00
Wesley Borsboom11121968.425.2626.32
Roy de Graaf0010887.500.0012.50
Sven den Engelsen0000250.000.0050.00
Ricardo Arkes0010728.5714.2957.14
Dennis Stam00102774.077.4118.52
Fabian Kaljée0000666.670.0033.33
Robin van Dijk00302161.904.7633.33
Rory WillemstijnRory Willemstijn00001100.000.000.00
Dylan KoorneefDylan Koorneef0000333.3333.3333.33
Youri de Bruijn0010366.670.0033.33
Marlon Springvloed00004100.000.000.00

Stand bekertoernooi Dubbeldam 1

PosClubGWGLVGDPts
1330059
2311144
33102-33
43012-61
5000000
5000000
5000000
5000000
5000000

Stand 3e klasse Q

PosClubGWGLVGDPts
11210113731
2129302430
3127321524
4127232423
512624020
6125342118
712525317
812516-916
912354-114
1012417-1113
1112309-219
1212138-296
13000000
13000000
15120012-530

Resultaten