Dubbeldam 2

Leagues
1e klasse, KNVB beker 2e ronde, KNVB Beker poule, Nacompetitie, Oefenwedstrijden, reserve 2e klasse
Seizoenen
2016 - 2017, 2017 - 2018, 2018 - 2019
Thuis

Teammanager Dennis Oeben

Dennis Oeben
Nationaliteit
ned Nederland
Huidige team
Dubbeldam 2
Eerdere teams
Dubbeldam 2
Leeftijd
39

Hoofdtrainer Paul Wols

Paul Wols
Nationaliteit
ned Nederland
Huidige team
Dubbeldam 2
Eerdere teams
Dubbeldam 1
Leeftijd
0

Leider André Sleeking

André Sleeking
Nationaliteit
ned Nederland
Huidige team
Dubbeldam 2
Eerdere teams
Dubbeldam 2
Leeftijd
0

Assistent-scheidsrechter Johan Kayen

Johan Kayen
Nationaliteit
ned Nederland
Huidige team
Dubbeldam 2
Eerdere teams
Dubbeldam 2
Leeftijd
0

Dubbeldam 2

Keeper

SpelerGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Robin van Dijk0000560.0020.0020.00
Roy de Graaf00001687.500.0012.50

Verdediger

SpelerGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Sven Weijts00002100.000.000.00
Stan van Pelt11002100.000.000.00
Johan Kiele0000683.330.0016.67
Corne PellikaanCorné Pellikaan01002281.824.5513.64
Koen BoutensKoen Boutens01001478.577.1414.29
Arne van Weerden10001978.955.2615.79
Fabian Kaljée00102286.364.559.09
Ricardo Arkes0000887.500.0012.50

Middenvelder

SpelerGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Mischa Brassien106002277.279.0913.64
Lars SpaansLars Spaans20001080.0010.0010.00
Jordy Wouters01003100.000.000.00
Sven den Engelsen60002085.005.0010.00
Kjeld KosterKjeld Koster21101485.710.0014.29
Damian Pomper30003100.000.000.00
Wesley Borsboom0000366.6733.330.00

Aanvaller

SpelerGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Tim van den Enden3000771.4314.2914.29
Sjoerd Boutens30101681.256.2512.50
Davey GeschiereDavey Geschiere7000977.7811.1111.11
Jerry van Ingen10002100.000.000.00
Sjors VolderSjors Volder361002378.268.7013.04

Topscorer

Topscorer

SpelerGoalsAssistsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Sjors VolderSjors Volder3612378.268.7013.04
Jürgen Abrahamse1821485.717.147.14
Mischa Brassien1062277.279.0913.64
Davey GeschiereDavey Geschiere70977.7811.1111.11
Sven den Engelsen602085.005.0010.00
Sjoerd Boutens301681.256.2512.50
Damian Pomper303100.000.000.00
Tim van den Enden30771.4314.2914.29
Lars SpaansLars Spaans201080.0010.0010.00
Kjeld KosterKjeld Koster211485.710.0014.29
Arne van Weerden101978.955.2615.79
Stan van Pelt112100.000.000.00
Jerry van Ingen102100.000.000.00
Ricardo Arkes00887.500.0012.50
Wesley Borsboom00366.6733.330.00
Fabian Kaljée002286.364.559.09
Robin van Dijk00560.0020.0020.00
Roy de Graaf001687.500.0012.50
Koen BoutensKoen Boutens011478.577.1414.29
Jordy Wouters013100.000.000.00
Corne PellikaanCorné Pellikaan012281.824.5513.64
Johan Kiele00683.330.0016.67
Sven Weijts002100.000.000.00
Mike BehrMike Behr002180.954.7614.29
Dennis OebenDennis Oeben0000.000.000.00
Dario Luna-Ventura0000.000.000.00

stand KNVB bekertoernooi

PosClubGWGLVFAGDPts
13300165119
231119904
33111711-44
43003411-70

Stand reserve 2e klasse

PosClubGWGLVFAGDPts
121171377354252
221143463491445
320113648331536
42011184741634
520103756441230
62091105548728
7207583436-226
82081114152-1125
92073103963-2424
102046103447-1318
112051143653-1716
122016133059-299

Beker 2e ronde

PosClubGWGLVFAGDPts
111004313
2100134-10

Resultaten