Dubbeldam 2

Leagues
1e klasse, 3e klasse, KNVB beker 2e ronde, KNVB Beker poule, Nacompetitie, Oefenwedstrijden, reserve 2e klasse
Seizoenen
2013 - 2014, 2015 -2016, 2016 - 2017, 2017 - 2018, 2018 - 2019, 2019 - 2020
Thuis

Teammanager Dennis Oeben

Dennis Oeben
Nationaliteit
ned Nederland
Huidige team
Dubbeldam 2
Eerdere teams
Dubbeldam 2
Leeftijd
40

Hoofdtrainer Paul Wols

Paul Wols
Nationaliteit
ned Nederland
Huidige team
Dubbeldam 2
Eerdere teams
Dubbeldam 1
Leeftijd
1

Leider André Sleeking

André Sleeking
Nationaliteit
ned Nederland
Huidige team
Dubbeldam 2
Eerdere teams
Dubbeldam 2
Leeftijd
1

Assistent-scheidsrechter Johan Kayen

Johan Kayen
Nationaliteit
ned Nederland
Huidige team
Dubbeldam 2
Eerdere teams
Dubbeldam 2
Leeftijd
1

Dubbeldam 2 seizoen 2018 - 2019

Keeper

SpelerGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Roy de Graaf00001687.500.0012.50
Robin van DijkRobin van Dijk0000650.0016.6733.33

Verdediger

SpelerGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Fabian Kaljée10102479.174.1716.67
Corne PellikaanCorné Pellikaan01002475.004.1720.83
Arne van Weerden10002075.005.0020.00
Koen BoutensKoen Boutens01001770.595.8823.53
Ricardo Arkes00001080.000.0020.00
Johan Kiele0000771.430.0028.57
Sven Weijts0000560.000.0040.00
Stan van Pelt11002100.000.000.00

Middenvelder

SpelerGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Mischa Brassien126002470.838.3320.83
Sven den Engelsen60002277.274.5518.18
Kjeld KosterKjeld Koster21101485.710.0014.29
Lars SpaansLars Spaans20001172.739.0918.18
Damian Pomper3000475.000.0025.00
Jordy Wouters01003100.000.000.00
Wesley Borsboom0000366.6733.330.00

Aanvaller

SpelerGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Sjors VolderSjors Volder391002572.008.0020.00
Sjoerd Boutens30101872.225.5622.22
Jurgen Abrahamse182001675.006.2518.75
Tim van den EndenTim van den Enden40001070.0010.0020.00
Davey GeschiereDavey Geschiere7000977.7811.1111.11
Mika Gutierrez Oliva1000580.000.0020.00
Jerry van Ingen20002100.000.000.00

Topscorer

Topscorer

SpelerGoalsAssistsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss Ratio
Sjors VolderSjors Volder3712475.008.3316.67
Jurgen Abrahamse1821580.006.6713.33
Mischa Brassien1162373.918.7017.39
Davey GeschiereDavey Geschiere70977.7811.1111.11
Sven den Engelsen602180.954.7614.29
Tim van den EndenTim van den Enden401070.0010.0020.00
Sjoerd Boutens301776.475.8817.65
Damian Pomper303100.000.000.00
Jerry van Ingen202100.000.000.00
Kjeld KosterKjeld Koster211485.710.0014.29
Lars SpaansLars Spaans201080.0010.0010.00
Arne van Weerden102075.005.0020.00
Mika Gutierrez Oliva10580.000.0020.00
Stan van Pelt112100.000.000.00
Fabian Kaljée102382.614.3513.04
Robin van DijkRobin van Dijk00560.0020.0020.00
Ricardo Arkes00988.890.0011.11
Wesley Borsboom00366.6733.330.00
Roy de Graaf001687.500.0012.50
Koen BoutensKoen Boutens011675.006.2518.75
Jordy Wouters013100.000.000.00
Corne PellikaanCorné Pellikaan012378.264.3517.39
Johan Kiele00771.430.0028.57
Sven Weijts00475.000.0025.00
Mike BehrMike Behr002180.954.7614.29
Dario Luna-Ventura011100.000.000.00

stand KNVB bekertoernooi

PosClubGWGLVFAGDPts
13300165119
231119904
33111711-44
400000000
400000000
400000000
73003411-70

2018-2019 Dubbeldam 2

PosClubGWGLVFAGDPts
122171489464352
222153465501548
32212285647938
422113851411033
5229584040032
622104861511031
722101116155631
82292114956-729
92275104670-2426
102256114152-1121
112253144057-1718
122217143771-3410

2018-2019 Dubbeldam 2 beker 2e ronde

PosClubGWGLVFAGDPts
111004313
2100134-10

Resultaten

Speler van de Week: Tim van den Enden

Speler van de Week: Youri de Bruijn

Speler van de Week: Sjors Volder

Tweets